Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Test
hu: Teszt

en: Image
hu: Kép

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Email
hu: E-mail

en: Error
hu: Hiba

en: Created
hu: Létrehozva

en: Filter
hu: Szűrő

en: Amount
hu: Összeg

en: State
hu: Állapot

en: Table
hu: Táblázat

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Operation
hu: Művelet

en: Pending
hu: Függőben

en: Production
hu: Termelés

en: Received
hu: Kapott

en: Environment
hu: Környezet

en: Developer
hu: Fejlesztő

en: Complete
hu: Kész

en: Account
hu: Saját adatok

en: - All -
hu: – Mind –

en: Processing...
hu: Feldolgozás…
