Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Subject
it: Oggetto

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Image
it: Immagine

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Email
it: E-mail

en: Error
it: Errore

en: Created
it: Creato

en: Filter
it: Filtra

en: Amount
it: Importo

en: State
it: Stato

en: Table
it: Tabella

en: Button
it: Pulsante

en: Operation
it: Operazione

en: Pending
it: In sospeso

en: Production
it: Produzione

en: Received
it: Ricevuto

en: Complete
it: Completo

en: Account
it: Profilo

en: - All -
it: - Tutto -

en: Processing...
it: In elaborazione...
