Khipu (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Subject
lv: Temats

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Test
lv: Tests

en: Image
lv: Attēls

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Email
lv: E-pasts

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Amount
lv: Summa

en: State
lv: Stāvoklis

en: Table
lv: Tabula

en: Button
lv: Poga

en: Operation
lv: Operācija

en: Pending
lv: Gaida

en: Production
lv: Darba

en: Received
lv: Saņemts

en: Account
lv: Konts

en: - All -
lv: - Visi -

en: Processing...
lv: Notiek apstrāde...
