Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Subject
pl: Tytuł

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Image
pl: Obraz

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Error
pl: Błąd

en: Created
pl: Utworzono

en: Filter
pl: Filtr

en: Amount
pl: Ilość

en: State
pl: Stan

en: Table
pl: Tabela

en: Button
pl: Przycisk

en: Operation
pl: Czynność

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Production
pl: Produkcja

en: Complete
pl: Zakończone

en: Account
pl: Konto

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...
