Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Subject
te: విషయం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Image
te: బొమ్మ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Unknown
te: తెలియని

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Error
te: సమస్య

en: Created
te: సృష్టితం

en: Filter
te: వడపోయి

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Table
te: పట్టిక

en: Account
te: ఖాతా

en: - All -
te: - అన్ని -
