Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Error
ur: خرابی

en: Filter
ur: فلٹر
