Killfile (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: Node
af: Mode

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.
