Killfile (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Date
da: Dato

en: User ID
da: Bruger ID

en: Node
da: Indholdselement

en: The update has been performed.
da: Opdatering udført.
