Killfile (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Date
hu: Dátum

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Node
hu: Tartalom

en: The update has been performed.
hu: A frissítés megtörtént.
