Killfile (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ
