Killfile (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Node
mn: Зангилаа

en: The update has been performed.
mn: Шинэчлэв.
