Killfile (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Date
vi: Ngày tháng

en: User ID
vi: ID người dùng

en: The update has been performed.
vi: Quá trình cập nhật đã được thực hiện.
