Killfile (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Node
ar: العقد

en: The update has been performed.
ar: تم التحديث.
