Killfile (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Date
bn: তারিখ

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি
