Killfile (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Node
bs: Nod

en: The update has been performed.
bs: Osvježavanje je obavljeno.
