Killfile (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Node
et: Postitus

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.
