Killfile (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: Node
eu: Nodoa

en: The update has been performed.
eu: Eguneraketa burutu da.
