Killfile (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Node
fi: Solmu

en: The update has been performed.
fi: Päivitys on suoritettu.
