Killfile (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Node
he: פריט תוכן

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.
