Killfile (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: The update has been performed.
nn: Oppdatering gjennomført
