Killfile (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Node
sk: Uzol

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.
