Killfile (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Node
sl: Vozlišče

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.
