Killfile (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Node
ast: Noyu
