Killfile (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Date
id: Tanggal

en: User ID
id: ID Pengguna

en: The update has been performed.
id: Pembaruan sudah dilakukan.
