Killfile (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Node
sv: Nod

en: The update has been performed.
sv: Uppdateringen har genomförts.
