Killfile (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: The update has been performed.
th: ปรับปรุงสำเร็จ
