Killfile (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Node
bg: Материал

en: The update has been performed.
bg: Обновяването беше извършено.
