Killfile (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.
