Killfile (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Date
ja: 日付

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Node
ja: ノード

en: The update has been performed.
ja: 更新されました。
