Killfile (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Content
no: Innhold

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Date
no: Dato

en: User ID
no: Bruker-ID

en: The update has been performed.
no: Oppdateringa er gjennomført.
