Killfile (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Node
ro: Nod

en: The update has been performed.
ro: Actualizarea a fost efectuată.
