Killfile (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Node
sq: Nyjë

en: The update has been performed.
sq: Rifreskimi u krye.
