Killfile (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Date
uk: Дата

en: User ID
uk: ID користувача

en: Node
uk: Матеріал

en: The update has been performed.
uk: Оновлення було успішно виконано.

en: Undelete
uk: Скасувати видалення
