Killfile (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Node
be: Вузел

en: The update has been performed.
be: Абнаўленне было выканана.
