Killfile (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Node
gu: નોડ
