Killfile (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: User ID
lt: Nario ID

en: Node
lt: Mazgas

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.
