Killfile (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक

en: Node
mr: शाखा

en: The update has been performed.
mr: अपडेट केल्या गेले
