Killfile (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Node
pl: Węzeł

en: The update has been performed.
pl: Aktualizacja została zakończona.
