Killfile (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Date
pt: Data

en: User ID
pt: ID do usuário

en: The update has been performed.
pt: A atualização foi concluída.
