Killfile (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Date
ru: Дата

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Node
ru: Материал

en: The update has been performed.
ru: Обновление было выполнено.

en: Undelete
ru: Отменить удаление
