Killfile (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: தேதி

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Node
ta: கணு

en: The update has been performed.
ta: புதுப்பிக்கப்பட்டது
