Killfile (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Date
tr: Tarih

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Node
tr: Düğüm

en: The update has been performed.
tr: Güncelleme işlemi tamamlandı.
