Killfile (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Node
cs: Uzly

en: The update has been performed.
cs: Byla provedena aktualizace.
