Killfile (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Date
cy: Dyddiad

en: Node
cy: Nod

en: The update has been performed.
cy: Mae'r diweddaraid yma wedi ei wneud.
