Killfile (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Node
el: Κόμβος

en: The update has been performed.
el: Η ενημέρωση έγινε.
