Killfile (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Node
fr: Nœud

en: The update has been performed.
fr: La mise à jour a été effectuée.

en: Undelete
fr: Restaurer
