Killfile (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.
