Killfile (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: User ID
hr: ID korisnika

en: The update has been performed.
hr: Nadogradnja je završena.
