Killfile (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Yes
it: Sì

en: Date
it: Data

en: User ID
it: ID utente

en: Node
it: Nodo

en: The update has been performed.
it: L'aggiornamento è stato effettuato.
