Killfile (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID
